ms ▾
Buat kunci

Struktur Harga untuk API AI Tanpa Sensor Telus

Berhenti membayar yuran bulanan untuk akses LLM. Anda hanya membayar untuk token yang model anda sebenarnya gunakan dengan model penentuan harga prabayar yang telus kami.

API AI Murah

cheapaiapikeys.com · 2026-10-30

per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Penganggar Kos

$0.00

Tiada langganan. Kredit prabayar tidak pernah luput.

Buat kunci

Pengiraan sampel

Analisis dokumen konteks panjang

Seorang pembangun menghantar arahan input 50,000 token dan menerima respons 2,000 token. Pengiraan kos: (50,000 / 1,000,000 * $0.15) + (2,000 / 1,000,000 * $0.50) = $0.0075 + $0.001 = $0.0085 jumlah.

Bot sembang NSFW beris volume tinggi

Satu aplikasi memproses 1 juta token input dan menjana 50,000 token output. Pengiraan kos: (1,000,000 / 1,000,000 * $0.15) + (50,000 / 1,000,000 * $0.50) = $0.15 + $0.025 = $0.175 jumlah.

Aliran kerja penjanaan kod

Skrip menghantar tetingkap konteks 10,000 token dan menerima blok kod 4,096 token. Pengiraan kos: (10,000 / 1,000,000 * $0.15) + (4,096 / 1,000,000 * $0.50) = $0.0015 + $0.002048 = jumlah $0.003548.

Kadar Token Bayar Mengikut Penggunaan

Token input berharga $0.15 per juta token dan token output berharga $0.50 per juta token. Anda tidak pernah membayar untuk masa terbiar atau langganan bulanan kerana pengebilan anda dikaitkan secara ketat dengan penggunaan token sebenar.

Struktur ini membolehkan anda meramalkan kos dengan tepat. Ralat dan penolakan tidak menggunakan kredit, jadi anda hanya membayar untuk respons yang berjaya. Model uncensored mengendalikan jendela konteks 100,000 token tanpa mengubah kadar per token anda.

Gunakan pengira di atas untuk menganggarkan perbelanjaan bulanan anda berdasarkan jangkaan isipadu permintaan anda.

Topup Crypto dan Kredit Bonus

Kami menerima hanya USDT (TRC20) dan USDC (Base) untuk top-up, mengekalkan kos operasi yang rendah dan memindahkan penjimatan kepada anda. Deposit minimum bermula pada $20, dengan transaksi tunggal maksimum dicalarkan pada $500.

Kredit bonus memberi ganjaran kepada beban yang lebih besar: anda menerima bonus +5% untuk menambah $50, bonus +10% untuk $100, dan bonus +15% untuk $200.

Had Permintaan dan Kuota

Setiap kunci API menyokong 300 permintaan setiap minit dan membolehkan sehingga 8 permintaan kekoncurrenan serentak. Saiz badan permintaan maksimum ialah 8 MB, yang cukup selesa untuk tetingkap konteks 100,000 token.

Had ini memastikan penggunaan yang adil tanpa menapis pembangun berkapasiti tinggi. Jika anda melebihi had permintaan serentak, API anda akan mengembalikan kod ralat piawai sehingga slot tersedia.

Satu kunci aktif dibenarkan per akaun; menjana kunci baru menggantikan kunci sebelumnya serta-merta.

Tarikh Luput Kredit dan Pemulangan Wang

Baki pra-bayar tidak luput tarikh, jadi anda boleh menambah bali sekali dan menggunakannya selama beberapa bulan. Ini menghapuskan risiko kehilangan dana akibat gangguan perkhidmatan.

Kredit tidak boleh dikembalikan secara lalai, tetapi kami membetulkan kesilapan seperti caj berganda melalui halaman Sokongan kami.

Soalan biasa

Adakah kunci API AI murah hanya satu tier harga yang tersedia?

Ya, kami menawarkan kadar tunggal telus untuk semua pengguna. Token input berharga $0.15 bagi setiap satu juta token dan token output berharga $0.50 bagi setiap satu juta token. Tiada yuran tersembunyi, diskaun bertingkat, atau langganan bulanan untuk diuruskan.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Apa yang berlaku jika permintaan saya gagal atau tamat masa?

Anda hanya membayar untuk penjanaan token yang berjaya. Jika permintaan gagal, tamat masa, atau menghasilkan penolakan (selain had kandungan keras), tiada token yang dimakan dari baki anda. Ini memastikan anda tidak pernah membayar untuk kerja yang tidak lengkap.

Berapa lama kredit prabayar saya bertahan?

Baki pra-dibayar anda tidak luput tarikh luputnya, membolehkan anda mengisi semula sekali dan menggunakannya selama berbulan-bulan atau bertahun-tahun. Satu-satunya pengecualian ialah kredit percubaan $0.50, yang sah selama 7 hari dari penciptaan akaun. Kredit bonus yang ditambah semasa muat naik luput tarikh luputnya pada masa yang sama dengan kredit asas anda.

Dapatkan kunci API anda sekarang

Daftar, salin kunci, dan kemas kini URL asas anda. Itu sahaja yang anda perlu konfigurasikan.

Buat kunciLihat dokumentasi

$0.50kredit percubaan