ms ▾
Buat kunci

API LLM Tanpa Sensor

Kunci API AI Murah untuk Integrasi LLM Tanpa Sensor

Dapatkan penyelesaian kunci API AI murah dengan tetingkap konteks 100k, pembilisan kripto pra-dibayar, dan tiada yuran bulanan untuk aplikasi NSFW anda.

Buat kunciLihat dokumentasi

  • $0.15 bagi setiap 1M token input
  • tetingkap konteks token 100k
  • Kripto sahaja, tiada yuran bulanan

API AI Murah

cheapaiapikeys.com · 2026-10-30

per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

https://api.cheapaiapikeys.com/v1

Uji dengan satu panggilan

curl https://api.cheapaiapikeys.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "List three common regex patterns for validating email addresses"}]
  }'

Ciri-ciri utama

Uncensored Model

Model berat terbuka menjawab tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah.

Serasi OpenAI

Hujung sambungan sedia-masuk untuk SDK OpenAI sedia ada dan aplikasi klien.

Sokongan Penstriman

Server-sent events dengan penggunaan token dilaporkan dalam chunk akhir.

Mod JSON

Kekalkan output berstruktur dengan response_format json_object untuk kebolehpercayaan.

Pemanggilan Alat

Pemanggilan fungsi dengan tool_choice untuk aliran kerja agen kompleks.

Tiada Belanja Minimum

Kredit pra-bayar tidak luput dan ralat kekal percuma.

Panduan pemasangan

  1. Buat Akaun

    Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci anda serta-merta.

  2. Tambah Kredit Kripto

    Isi semula dengan USDT atau USDC bermula dua puluh dolar.

  3. Integrasikan Hujung Sambungan

    Arahkan SDK anda ke URL asas anda dan mula bersembang.

Kes penggunaan

Aplikasi NSFW

Hantar penjanaan teks uncensored tanpa sekatan kandungan dewasa yang sah.

Bot Penyelidikan

Analisis topik kontroversial dengan model yang tidak menolak.

Penulisan Kreatif

Hasilkan fiksyen dengan tetingkap konteks 100k untuk cerita panjang.

Pemprosesan Data

Huraikan dokumen besar menggunakan mod JSON untuk pengekstrakan terstruktur.

Mengapa Pembanvas Memilih Kunci API AI Murah untuk Model Tanpa Penapis

Kami menyediakan akses kos rendah kepada satu LLM tanpa sensor tanpa yuran bulanan.

Pembina Aplikasi NSFW

Jana kandungan dewasa tanpa penolakan tidak dijangka. Model kami mengendalikan penulisan kreatif terbuka untuk penonton dewasa dengan tetingkap konteks 100k. Bayar hanya untuk token yang digunakan.

Pakar Keselamatan

Uji jailbreak pada model yang menjawab dengan bebas. Analisis suntikan prompt tanpa bunyi penapis. Strim hasil melalui SSE untuk memantau penjanaan token secara masa nyata.

Peminat AI

Jalankan chat tanpa had tanpa had langganan. Tambah saldo dengan kripto dan simpan kredit anda selamanya.

Tukar Dari Penyedia Serasi OpenAI Semasa Anda dalam 3 Langkah

Kemas kini URL asas ke HTTPS://api.cheapaiapikeys.com/v1 dan gantikan kunci API dengan kunci uncensored baru anda. Hantar permintaan ke /v1/chat/completions menggunakan ID model "uncensored". Anda boleh memanfaatkan penstriman melalui SSE dan panggilan fungsi serta-merta tanpa geseran migrasi. Bayar hanya untuk token pada $0.15 per 1M token input. Ralat adalah percuma.

Siapa Yang Menggunakan API Tanpa Sensor Kami Dan Siapa Yang Perlu Lewatkannya

Pembangun yang membina aplikasi NSFW atau memerlukan output model mentah menggunakan API LLM tanpa tapisan ini. Ia sesuai untuk peranan yang memerlukan penjanaan kandungan tanpa sekatan tanpa penolakan dasar.

  • Sangat sesuai untuk bot sembang, penulisan kreatif, dan media berorientasikan dewasa.
  • Kurang sesuai jika anda memerlukan penjanaan imej, pemprosesan audio, atau embedding.
  • Bukan untuk perniagaan besar yang menuntut jaminan SLA atau pematuhan HIPAA.

Gunakan ia apabila anda mengutamakan fleksibiliti berbanding ketersediaan jaminan.

Kesalahan Biasa Apabila Memindahkan ke API LLM Murah

Pembangun sering mengabaikan had tetingkap konteks, menyebabkan pemotongan tidak dijangka dalam perbualan panjang. Anda mesti mengkonfigurasi klien anda untuk mengendalikan 100,000 token dengan betul. Kesilapan lain ialah mengabaikan sokongan aliran, yang menangguatkan pengalaman pengguna. Pastikan kod anda menguraikan potongan SSE dengan betul. Selain itu, sahkan bahawa dasar penggantian kunci API sepadan dengan piawaian keselamatan projek anda untuk mengelakkan gangguan akses tiba-tiba semasa migrasi.

Senarai semak untuk memilih penyedia AI tanpa sensor yang tepat

Sahkan struktur pengebilan token sebelum berkomitmen. API LLM tidak disensor kami mengenakan caj $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output, dengan kredit prabayar yang tidak luput. Pastikan anda boleh top-up melalui kripto, menerima USDT (TRC20) atau USDC (Base). Sahkan tetingkap konteks menyokong keperluan anda, seperti had 100,000 token kami. Sahkan bahawa kesilapan adalah percuma dan bahawa hujung sambungan benar-benar serasi OpenAI.

Bagaimana API Kami Berbeza daripada Alternatif Biasa

Struktur Harga Tanpa Caj Tersembunyi

Kami mengenakan caj hanya untuk token sebenar, tanpa langganan bulanan. Kadar kami ialah $0.15 bagi setiap sejuta token input dan $0.50 bagi setiap sejuta token output. Kesilapan dan penolakan tidak menelan apa-apa.

Ciri Us Alternatif
Langganan Tidak Ya
Kripto Sahaja Ya Pemboleh ubah

Soalan biasa

Apakah yang menjadikan kunci AI API murah berbeza daripada hujung OpenAI standard?

Kunci kami menyediakan satu model tanpa sensor dengan tetingkap konteks 100,000 token. Anda hanya membayar untuk token yang digunakan, dengan kesilangan dan penolakan percuma. Struktur prabayar ini menghapuskan yuran langganan bulanan sepenuhnya.

Adakah terdapat belanja minimum yang diperlukan untuk mula menggunakan API?

Tidak. Anda boleh bermula dengan kredit percubaan $0.50. Untuk tambah baki berbayar, minimumnya ialah $20. Kredit prabayar tidak luput, jadi anda boleh menggunakannya bila-bila masa anda perlukan.

Bagaimana cara membayar untuk penggunaan API saya?

Kami hanya menerima USDT (TRC20) atau USDC (Base). Pembayaran antara $20 hingga $500. Kredit bonus meningkat dengan jumlah yang lebih besar, memastikan anda mendapat nilai lebih untuk pembayaran kripto anda.

Bolehkah saya menggunakan SDK rasmi OpenAI dengan API anda?

Ya. Endpoint kami serasi sepenuhnya dengan SDK rasmi OpenAI. Anda hanya perlu mengemas kini URL asas ke alamat API kami. Semua parameter piawai seperti suhu dan top_p berfungsi tepat seperti yang diharapkan.

Adakah model tanpa penapisan menapis semua kandungan dewasa?

Tidak. Ia membenarkan topik dewasa, fiksyen, dan kontroversi yang sah. Had keras hanya pada kandungan seksual melibatkan kanak-kanak kecil. Ini menjadikannya ideal untuk aplikasi NSFW dan integrasi bot chat tanpa sekatan.

Apakah had kadar untuk satu kunci API?

Anda mendapat 300 permintaan setiap minit dan lapan sambungan serentak. Setiap badan permintaan dihadkan kepada 8 MB. Jika anda memerlukan kunci baharu, ia akan menggantikan kunci lama serta-merta.

Dapatkan kunci API anda sekarang

Daftar, salin kunci, dan kemas kini URL asas anda. Itu sahaja yang anda perlu konfigurasikan.

Buat kunciLihat dokumentasi

$0.50kredit percubaan