ro ▾
Creează chei

Prețuri Transparente pentru API AI Uncensored

Nu plătiți taxe lunare pentru accesul la LLM. Plătiți doar pentru tokenii pe care modelul dumneavoastră îi consumă efectiv, cu modelul nostru transparent de preplată.

Cheap AI API

cheapaiapikeys.com · 2026-10-30

per 1M tokeni de intrare$0.15
Tokeni de ieșire / 1M$0.50
context token100,000
credit de probă$0.50
cereri pe minut300

Estimator de costuri

$0.00

Fără abonament. Creditul preplătit nu expiră niciodată.

Creează chei

Calculații de exemplu

Analiza documentelor pe context lung

Un dezvoltator trimite un prompt de intrare de 50.000 de tokeni și primește un răspuns de 2.000 de tokeni. Calculul costului: (50.000 / 1.000.000 * $0.15) + (2.000 / 1.000.000 * $0.50) = $0.0075 + $0.001 = $0.0085 total.

Chatbot NSFW de volum ridicat

O aplicație procesează 1 milion de tokeni de intrare și generează 50.000 de tokeni de ieșire. Calculul costului: (1.000.000 / 1.000.000 * $0.15) + (50.000 / 1.000.000 * $0.50) = $0.15 + $0.025 = $0.175 total.

Flux de lucru de generare de cod

Un script trimite un fereastră de context de 10.000 de tokeni și primește un bloc de cod de 4.096 de tokeni. Calculul costului: (10.000 / 1.000.000 * $0.15) + (4.096 / 1.000.000 * $0.50) = $0.0015 + $0.002048 = $0.003548 total.

Tarife tokeni Pay-As-You-Go

Tokenii de intrare costă $0.15 per milion de tokeni, iar tokenii de ieșire costă $0.50 per milion de tokeni. Nu plătești niciodată pentru timpul de așteptare sau abonamentele lunare, deoarece facturarea ta este legată strict de consumul real de tokeni.

Această structură vă permite să preziceți costurile cu precizie. Erorile și refuzurile consumă zero credite, așa că plătiți doar pentru răspunsurile reușite. Modelul uncensored gestionează ferestre de context de 100,000 de tokeni fără a modifica rata pe token.

Folosește calculatorul nostru de mai sus pentru a estima cheltuiala lunară bazată pe volumul așteptat de cereri.

Reîncărcare cripto și credite bonus

Acceptăm doar USDT (TRC20) și USDC (Base) pentru top-up-uri, menținând cheltuielile administrative reduse și transferând economiile către tine. Depozitele minimale încep de la $20, cu tranzacțiile unice maxime limitate la $500.

Credit-urile bonus recompensează depozitele mai mari: primești un bonus de +5% pentru adăugarea de $50, un bonus de +10% pentru $100 și un bonus de +15% pentru $200.

Limite de solicitări și Cote

Fiecare cheie API suportă 300 de cereri pe minut și permite până la 8 cereri concurente simultan. Dimensiunea maximă a corpului cererii este de 8 MB, ceea ce se încadrează confortabil în fereastra de context de 100.000 de tokeni.

Aceste limite asigură o utilizare echitabilă fără a limita dezvoltatorii cu volum mare. Dacă depășești limita de cereri concurente, API-ul va returna un cod de eroare standard până când se eliberează sloturi.

Este permisă o singură cheie activă pe cont; generarea unei chei noi înlocuiește instantaneu pe cea anterioară.

Expirarea creditului și rambursările

Creditul preplătit nu expiră, astfel încât poți reîncărca o dată și să îl folosești timp de luni. Acest lucru elimină riscul de a pierde fonduri din cauza unei întreruperi a serviciului.

Creditele sunt nerambursabile în mod implicit, dar remediem erorile, cum ar fi dublele charge-uri, prin pagina noastră de Suport.

Întrebări frecvente

Cheile API AI ieftine sunt singurul nivel de preț disponibil?

Da, oferim un singur tarif transparent pentru toți utilizatorii. Tokenii de intrare costă $0.15 per milion de tokeni, iar tokenii de ieșire costă $0.50 per milion de tokeni. Nu există taxe ascunse, reduceri pe niveluri sau abonamente lunare de gestionat.

Ce metode de plată acceptați?

Doar crypto: USTRC20 pe TRC20 sau USDC pe Base, orice sumă între $20 și $500. Creditul bonus se aplică de la $50.

Ce se întâmplă dacă cererea mea eșuează sau expiră?

Plătești doar pentru generarea cu succes a tokenilor. Dacă o cerere eșuează, expiră sau duce la un refuz (în afara limitelor stricte de conținut), nu se consumă tokeni din soldul tău. Acest lucru asigură că nu plătești niciodată pentru muncă incompletă.

Cât durează creditul meu preplătit?

Creditul tău preplătit nu expiră, permițându-ți să faci top-up o dată și să îl folosești timp de luni sau ani. Singura excepție este creditul de probă de $0.50, care este valabil timp de 7 zile de la crearea contului. Creditele bonus adăugate în timpul top-up-urilor expiră în același timp cu creditul de bază.

Obțineți cheia API acum

Înregistrează-te, copiază cheia și actualizează URL-ul de bază. Atât este tot ce ai nevoie pentru a configura.

Creează cheiVizualizează documentația

$0.50credit de probă